• VGOD Mango Bomb Premium Salt Likit 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var

VGOD

-

vgod-mango-bomb-salt

VGOD Mango Bomb Premium Salt Likit 30ml

780,00 TL

VGOD Mango Bomb Premium Salt Likit 30ml


VGOD Mango Bomb Salt Nicotin E likit, sizi tonlarca sulu ve egzotik mango ile dolu akıllara durgunluk veren vape seanslarına gireceğiniz tamamen yeni zorlu seviyeye götürecek.

Bu kışkırtıcı bomba çizgisi, buhara çarptığınızda dudaklarınızı ferahlatır ve ardından lezzetli füzyon, tat tomurcuklarınıza derinden dokunup onları nefes alırken baştan çıkarırken boğazınıza kadar inmeye başlar. Geri dönüş yolunda, tamamen tatmin olduklarından emin olmak için akış daha kalıplıdır.

VGOD’un ağız sulandıran nektarlı Mango Bombası ile kendinizi şımartmak için mükemmel bir zaman! Tat tomurcuklarınız, heyecan verici derecede etli, tamamen olgunlaşmış ve damlayan yoğun taze sulu mango dilimleriyle anında sarsılır. Mango Bomb'un her nefis tatlı çekişiyle, çok güzel bir gün olacağını bilerek güneşin dünyayı aydınlatmasını seyredersiniz!


Lezzet Profili: Mango 50VG / 50PG


Made in U.S.A.


Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim