Birinci sınıf İngiltere yapımı Fantasi e-sıvımız, kendi serbest baz nikotin veya nikotin tuzlarınızı eklemeniz için çeşitli boylarda kısa dolgulu Vape Juice ile gelir.

Fantasi Kısa Doldurma eSıvıları

En çok satan Fantasi e-likit içecek aromalı vape suyu serimiz, en sevdiğiniz meşrubat aromalarının özünü mükemmel bir şekilde yakalar. Klasik Fantasi Orange eLiquid ve en çok satan Fantasi Grape Ice eLiquid'den Fantasi Mango eLiquid gibi daha maceralı vape likit lezzetlerine kadar, iyi bir kutu pop hakkında sevdiğiniz her şeyi kopyalamayı başardık! Yine de orada durmadık! Pop'un soğuk servis edilmesi gerekiyor, değil mi? Bu yüzden size o keyifli vape hissini vermek için Fantasi e-likit aromalarının her birine bir parça buz tazeliği ekledik. Serin bir vape için gerçekten bir iblisseniz, ekstra ferahlatıcı bir vuruş için ICE versiyonunu deneyin!

Fantasi likit Tatlar

Fantasi Vape Juice çeşitlerimizde 9 aroma bulunmaktadır. Elma, mango, çilek, üzüm, böğürtlen ve portakaldan oluşan geleneksel meyve aromalarımız mevcuttur. Limonata ve koladan oluşan geleneksel gazlı pop lezzetleri. Ve Lime Mojito Vape ile biraz farklı bir şey. Daha sonra Ice versiyonuyla bir dizi inci aralığa bir bükülme ekledik. Temel lezzet üzerinde canlandırıcı bir Buz patlaması.

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim