Cucumber Watermelon CHILLED - Pixy Series Premium Likit 100mL Yeni ve benzersiz bir lezzet denemek isteyen e-sigara meraklıları için bir zorunluluktur. Serin bir mentol ile kaplanmış, ferahlatıcı bir salatalık esintili karpuz. Hem yeni hem de tecrübeli vape tutkunlarının keyif alacağı bir e-likit aroması! Tuzlu nikotin varyantı da mevcuttur.

Mango Lime CHILLED - Pixy Series Premium Likit 100mL Tropikal bir havaya sahip e-likit tadı ve serin bir mentol yüzeyi. Pixy Serisinden Mango Lime CHILLED, tatlı ve ekşi tatların karışımına serinletici bir his katıyor. Nefes aldığınızda, hepsi soğutulmuş olarak servis edilen sulu limondan elde edilen ekşilikle harmanlanmış olgun mango tatlılığını yaşayacaksınız. Şeker aromaları meraklıları için mükemmel bir vape.

Mango Lime - Pixy Series Premium Likit 100mL Bu e-likit aromasını yaparken biraz tropikal bir hava katmaya karar verdik. Pixy Serisinden Mango Lime, tatlı ve ekşinin mükemmel bir bükümüdür. Nefes alırken, sulu bir misket limonu ile karıştırılmış olgun bir mangonun tatlılığını yaşayacaksınız. Bu şeker aroması, şeker tatlarına meraklı olanlar için mükemmel bir vape!

Sour Green Apple - Pixy Series Premium Likit 100mL Pixy Serisinden Ekşi Yeşil Elma E-Suyu (daha önce It's Pixy E-Juice olarak biliniyordu), herhangi bir şeker isteğini tatmin etmek için mükemmel bir e-likittir. Ekşi yeşil elmanın ekşiliği, şeker aroması tonundan gelen şeker ile dengelenir. Nefes alırken, nefes verirken ekşi ekşi yeşil elma bekleyin, güzel bir şekerli şeker dengesi bekleyin. Bu meyve suyu, bir sonraki ekşi yeşil elma şekeri vape'ini arayan vape meraklıları için mükemmel!

Cucumber Watermelon - Pixy Series Premium Likit 100mL Bu karpuz ve salatalığın birleşimi, size bir e-likit şekeri tadında vaping yaptığınızı unutturur. Pixy Serisinden Karpuzlu Salatalık, yeni ve benzersiz bir lezzet arayan e-sigara meraklıları için bir seçimdir. Nefes aldığınızda, o tanıdık Pixy aromasıyla bitmiş salatalığın hemen ardından gelen canlandırıcı karpuz patlaması yaşayacaksınız. Hem yeni hem de eski gazeteler kesinlikle bu lezzetin tadını çıkaracak!

Sour Green Apple CHILLED - Pixy Series Premium Likit 100mL Bir soğutma hissi ile karıştırmak isteyen Pixy serisinden Ekşi Yeşil Elma hayranları için bir CHILLED varyantı. Teneffüs edilen yeşil elma şekerinin tatlı ve ekşi tonları, nefes verme sırasında mentolden gelen buzlu bir soğuma hissi ile dengelenir.


YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim