• Smok Pozz X RPM Pod (Kartuş) 3'lü Paket
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var

SMOK

-

smok-pozz-x-rpm-pod

Smok Pozz X RPM Pod (Kartuş) 3'lü Paket

420,00 TL

Son Yorumlar

  • Berkay g***

    Merhaba kartuş ohm belirtilmemiş boş kartuş mu ?

    Cevap: Merhaba, içerisinde coil bulunmaz efendim
Tüm Yorumları Gör

Smok Pozz X RPM Pod (Kartuş) 3'lü Paket


4,5 mL'lik yeniden doldurulabilir Kartuş kapasitesi, RPM Coil uyumlu SMOK POZZ X Boş Yedek Kartuş


SMOK Pozz X Boş Pod Kartuşu, 4.5ml kapasiteye sahip SMOK Pozz X Kit için özel olarak tasarlanmıştır. SMOK Pozz X Pod Uzun ve dinlendirici bir vaping deniyimi sağlar. Kullandığınız likitlerin daha sezgisel olarak gözlemlenmesine izin veren yarı saydam bir likit odasına sahiptir. Dahası, Pozz X Pod, güvenlik, güvenilirlik, korozyon direnci ve yüksek ışık geçirmeme özelliğine sahip en popüler gıda sınıfı malzeme olan PCT-G plastikten yapılmıştır. Pozz X Pod'un altında, kolayca bulabilmeniz için tırtıklı ayarlanabilir bir hava akımı halkası bulunur. Pozz X kartuşunun her iki tarafında, en sevdiğiniz salt likit veya freebase likit lezzetini ve tadını artıran büyük hava akışı oluşturabilen üç adet genişletilmiş hava giriş yuvası vardır.tak ve çalıştır özelliğine sahiptir ve coil uyumluluğunu en üst düzeye çıkarmak ve üst düzey kullanıcıların vaping ihtiyaçlarını karşılamak için tüm RPM Mesh 0.4ohm Coil, PRM Triple 0.6ohm Coil, RPM Quartz 1.2ohm Coil, ve Smok RPM RBA coilleriyle uyumludur.


Uyumlu coiller: RPM Mesh 0.4ohm Coil, PRM Triple 0.6ohm Coil, RPM Quartz 1.2ohm Coil,Smok RPM RBA Coil


Malzeme:PCT-G

Likit Kapasitesi:4.5ml

Likit Dolumu: Yan dolgu

Miktar: 3 adet-1paket

Uyarı:

Kullandığınız coilinizi tam sıktığınıza emin olun oluşabilecek herhangi bir gevşeklik ateşleme yapmasını engelleyecektir.

Atomizer veya kartuşunuzda likit ekli değilken herhangi bir şekilde ateşleme yapmayınız coilinizden yanık tadı almanıza sebep olur.

Atomizer ve kartuş bölümüne likit ekledikten sonra en az 15 dakika beklemelisiniz. Bu süre içerisinde ateşleme yapılmaz, en az 15 dakika beklemeden ateşleme yaparsanız coilinizden yanık tadı alabilirsiniz.ÖNEMLİ UYARI:Açılmış,denenmiş,paketinden çıkarılmış ürünler tekrar satılabilirlik özelliğini yitirdiği için iade değişim olmamaktadır.Uyumlu cihaz modeli açıklamalarda yazmaktadır.Kullandığınız kartuşun üzerinde model  belirtilmektedir ordan kontrol edebilirsiniz.Cihazınıza uyumluluğundan emin değilseniz destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar
Berkay g*** 29/03/2021
Merhaba kartuş ohm belirtilmemiş boş kartuş mu ?

Cevap: Merhaba, içerisinde coil bulunmaz efendim
Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim