• I Love Salts Blue Raspberry Premium Salt Likit 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ

Madhatter Juice

-

I-love-salts-blue-raspberry

I Love Salts Blue Raspberry Premium Salt Likit 30ml

298,39 TL

Son Yorumlar

  • emirhan b***

    favori bir likitim oldu sonunda çok kaliteli ve rahat bir içimi var keyifli sağolun hızlı kargo

Tüm Yorumları Gör

I Love Salts Blue Raspberry Premium Salt Likit 30ml


I Love Salts Blue Raspberry olağanüstü bir lezzettir. Tatlı ve ekşi damak tadınızın için tam da ihtiyaç duyduğu şeydir ve en üst düzeyde tam memnuniyet sağlar. Şişeyi açtığınız andan itibaren, nefis mavi ahududu kokusu dışarı sızar ve sonunda burun yollarınıza doğru ilerler ve sizi en kısa zamanda denemeniz için teşvik eder. Teneffüs etmeye gittiğinizde, mavi ahududu aromasından başka bir şey değil, mavi ahududuların tatlı ama ekşi tonlarını her nefeste rahatlatacak. Nefes vermede ince bir ahududu ipucu belirir ve oyalanmaya devam eden bir kombinasyon karışımı bırakarak daha uzun süre inanılmaz tadın tadını çıkarmanızı sağlar.


I Love Salts Premium Salt Likitleri, şaşırtıcı derecede pürüzsüz ve derin boğaz vuruşları için dengeli 50 VG / 50 PG karışımı ile 30ml'lik bir şişede gelir.

Mad Hatter Juice I Love Salts 

Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

Made in U.S.AYorumlar
emirhan b*** 13/11/2020
favori bir likitim oldu sonunda çok kaliteli ve rahat bir içimi var keyifli sağolun hızlı kargo
Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim