• Geekvape P Serisi Coil 5'li paket
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Geekvape P Serisi Coil 5'li paket
Stok Durumu: TÜKENDİ

GEEKVAPE

-

geekvape-p-serisi-coil

Geekvape P Serisi Coil 5'li paket

336,70 TL

Geekvape P Serisi Coil 5'li paket


Presli bir şekilde monte edilmiş, Mesh coil, 0,2ohm ve 0,4ohm dirençleri içeren Geek Vape P Yedek coillerini keşfedin. Hangi Coili seçerseniz seçin, büyük buhar üretiminin ve lezzetin tadını çıkarın!


Uyumlu Model :

Geekvape Aegis Boost Pro Pod Mod Kit 
Geekvape Obelisk 60 AIO Kit 


Geek Vape P Serisi Yedek Coil Özellikleri:

Geek Vape P Coil Serisi

0.2ohm P Mesh Coil - 60-70W için derecelendirilmiştir

0.4ohm P Mesh Coil- 50-60W için derecelendirilmiştir

Pres-Fit Coil Kurulumu


Geekvape P Serisi Coil Değiştirme coileri Geekvape Aegis Boost Pro Pod Mod Kit  Sistemi için tasarlanmıştır. Her biri cihaz bölmesine sıkıca oturur ve sürtünmeyi engelleyen bir o-ring sistemine sahiptir. Geekvape P Serisi Coil sisteminin boyut kısıtlamaları içinde kusursuz bir yoğun lezzet dengesi ve etkileyici buhar üretimi sağlamak için tasarlanmıştır.Coil seçeneklerinin her biri, hem lezzet derinliğini hem de coil ömrünü artıran bir ağ sistemi kullanılarak, lezzet konusunu ön planda bulundurularak tasarlanmıştır.


Geekvape P Serisi Coil 5'li paket

Uyarı:

Kullandığınız coilinizi tam sıktığınıza emin olun oluşabilecek herhangi bir gevşeklik ateşleme yapmasını engelleyecektir.

Atomizer veya kartuşunuzda likit ekli değilken herhangi bir şekilde ateşleme yapmayınız coilinizden yanık tadı almanıza sebep olur.

Atomizer ve kartuş bölümüne likit ekledikten sonra en az 15 dakika beklemelisiniz. Bu süre içerisinde ateşleme yapılmaz, en az 15 dakika beklemeden ateşleme yaparsanız coilinizden yanık tadı alabilirsiniz.ÖNEMLİ UYARI:Açılmış,denenmiş,paketinden çıkarılmış ürünler tekrar satılabilirlik özelliğini yitirdiği için iade değişim olmamaktadır.Kullandığınız coilin üzerinde model ve ohm değerleri belirtilmektedir ordan kontrol edebilirsiniz.Cihazınıza uyumluluğundan emin değilseniz destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim