• Geekvape Aegis Boost Plus 5.5ml Pod (Kartuş) 2'li Paket
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var

GEEKVAPE

-

geekvape-aegis-boost-plus-pod

Geekvape Aegis Boost Plus 5.5ml Pod (Kartuş) 2'li Paket

520,00 TL

Son Yorumlar

  • Ayhan

    Merhaba Aegis Boost modelini kullanıyorum bu kartuş uyum sağlar mı

    Cevap: Merhaba , Aegis Boost kartuşları uyum sağlamaz. Aegis Boost Plus kartuşları uyum sağlar.
Tüm Yorumları Gör

Geekvape Aegis Boost Plus 5.5ml Pod (BOŞ Kartuş) 2'li Paket


Geekvape Aegis Boost Plus kiti için özel olarak tasarlanmış Geekvape Aegis Boost Plus Pod Kartuşu. Geekvape Aegis Boost Plus yedek kartuşları boş bir Geekvape Aegis Boost Plus bölmesidir. 5.5 ml büyük e-likit kapasitesine sahip Geekvape Aegis Boost Plus kartuşu günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. 


Uyumlu Olduğu Model : GeekVape Aegis Boost Plus


not: Kartuş içerisinde coil bulunmamaktadır boş kartuştur.


Geekvape Aegis Boost Plus Yedek Pod Kartuşu, Geekvape Aegis Boost Plus Pod Mod Kiti için özel olarak tasarlanmıştır. Gıda sınıfı PCT-G Plastikten yapılmıştır ve en sevdiğiniz likitten 5,5 ml'ye kadar tutabilir. Doldurma ağzı damla ucunun hemen yanında olduğundan doldurmayı hızlı ve kolay hale getirir. Boost Formüllü Aegis Boost Plus Pod Kartuş, Ek olarak Aegis Boost Plus bölmesinin yan tarafında bir hava akış valfi vardır,havanın girişi kolaydır ve kendine göre ayarlanabilir. Bölmenin diğer tarafında, Aegis Boost Plus moduyla güvenli bir bağlantı sağlamak için bir bağlantı pimi bulunur.


Özellikler:

likit Kapasitesi: 5.5ml

likit Doldurma Yöntemi: üst doldurma - silikon tıpalı

Hava kanalı: Döner Hava kanalı Valfi Ayarlanabilir

uyumlu coiller:

G coil Boost Formula 0.4ohm mesh coil (25-33W)

G coil Boost Formula 0.6ohm mesh coil (15-25W)Uyarı:

Kullandığınız coilinizi tam sıktığınıza emin olun oluşabilecek herhangi bir gevşeklik ateşleme yapmasını engelleyecektir.

Atomizer veya kartuşunuzda likit ekli değilken herhangi bir şekilde ateşleme yapmayınız coilinizden yanık tadı almanıza sebep olur.

Atomizer ve kartuş bölümüne likit ekledikten sonra en az 15 dakika beklemelisiniz. Bu süre içerisinde ateşleme yapılmaz, en az 15 dakika beklemeden ateşleme yaparsanız coilinizden yanık tadı alabilirsiniz.


ÖNEMLİ UYARI:Açılmış,denenmiş,paketinden çıkarılmış ürünler tekrar satılabilirlik özelliğini yitirdiği için iade değişim olmamaktadır.Uyumlu cihaz modeli açıklamalarda yazmaktadır.Kullandığınız kartuşun üzerinde model  belirtilmektedir ordan kontrol edebilirsiniz.Cihazınıza uyumluluğundan emin değilseniz destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar
Ayhan 29/03/2021
Merhaba Aegis Boost modelini kullanıyorum bu kartuş uyum sağlar mı

Cevap: Merhaba , Aegis Boost kartuşları uyum sağlamaz. Aegis Boost Plus kartuşları uyum sağlar.
Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim